Standardowe jednoskładnikowe pompy i agregaty do natrysku materiałów powłokowych WIWA

Prostokąt zaokrąglony: Powrót

PROFIT – przenośne pompy natryskowe airless o szerokim  zastosowania. Pompy malarskie serii PROFIT nadają się do wszystkich mniejszych prac malarskich, takich jak malowanie niewielkich detali i prace poprawkowe. Silnik oddzielony jest od pompy materiałowej zamkniętą komorą środka płuczącego. Środek ten chroni wał pompy przed zasychaniem na nim farby i uszkadzaniem uszczelnień pakietowych.  Pompa tłoczy materiał  podczas suwu w dół jak i w górę. Pompa materiałowa wykazuje ponadprzeciętną żywotność dzięki utwardzeniu chromem powierzchni stykających się z materiałem i wykonania zaworów kulowych ze stali nierdzewnej. Pompy malarskie airless PROFIT wyposażone są w podwójny system filtracyjny materiału: sito w układzie ssącym i filtr wysokiego ciśnienia na wyjściu pompy.

PHOENIX – nowe wydajne wielofunkcyjne pompy malarskie airless przeznaczone do lakierowania drewna i metalu oraz innych powłok w przemyśle i rzemiośle.

Idealne w przemyśle przetwórczym drewna i metalu oraz w malarniach, lakierniach i warsztatach rzemieślniczych.

Dzięki różnym wydajnością i możliwościom wyposażenia, te pompy airless mogą znaleźć zastosowanie zarówno do dużych jak i do małych powierzchni o skomplikowanych kształtach. Nowe pompy airless z rodziny WIWA PHOENIX dzięki swej wielozadaniowości i wysokiej jakości wykonania mogą znaleźć zastosowanie niemal w każdej dziedzinie przemysłu i rzemiosła i  okazać przydatne przy wszystkich pracach związanych z nakładaniem powłok. Nowa generacja pomp malarskich  WIWA przeznaczona jest do różnorakich  prac lakierniczych i powłokowych.

Program pomp malarskich PROFESSIONAL airless jest przede wszystkim skierowany do przemysłu. Wysokociśnieniowe pompy hydrodynamiczne (airless) serii PROFESIONAL mogą też pracować w systemach cyrkulacji materiału. Dzięki wysokiemu przełożeniu ciśnienia modele 28048, 28064 i 24071 nadają się najlepiej do natrysku materiałów o wysokiej lepkości, bezrozpuszczalnikowych i nisko rozpuszczalnikowych o wysokiej zawartości części stałych. Pompy malarskie airless PROFESSIONAL są optymalnym sprzętem tam, gdzie potrzebne jest zastosowanie długich przewodów i dysz malarskich o dużej średnicy.

Modele 38032, 38042, 44024 oraz 44032 przeznaczone są przede wszystkim do materiałów zawierających gruby i ścierny oraz materiały o niskiej lub średniej lepkości, takie jak podkłady cynkowe, mika, cynkowo silikatowe materiały rozpuszczalnikowe zawierające płatki szklane, farby drukarskie materiały ogniochronne, oraz inne zawierające dużo pigmentów lub włókien. Dzięki dużej objętości hydraulicznej, pompa pracuje wolno nawet przy dużej średnicy dyszy. Wolna praca tłoka sprawia,  że zużycie podzespołów pompy jest niewielki nawet, gdy materiały zawierają ścierniwo. Cecha ta sprawia, że mogą one być stosowane na liniach automatycznych.

Pompa malarska WIWA Profit, pompa airless, pompa malarska airlessPole tekstowe: WIWA PROFIT  Prospekt PDF
Pompa malarska WIWA PhoenixPole tekstowe: WIWA PHOENIX  Prospekt PDF
Agregat malarski WIWA Professional, Pompa malarska WIWA airless, pompa airless, pompa malarska airlessPole tekstowe: WIWA PROFESSIONAL Prospekt PDF
Agregat malarskie WIWA Herkules, Pompa malarska WIWA airless, pompa airless, pompa malarska airlessPole tekstowe: WIWA HERKULES  Prospekt PDF

HERKULES to seria maszyn airless o najwyższej wydajności do  powłok antykorozyjnych w przemyśle stoczniowym i konstrukcji morskich. Pompy airless  serii HERKULES charakteryzują się dużą hydrauliką i wysokim przełożeniem ciśnienia.

Modele 35075 i 35061 z racji wysokiej wydajności i najwyższego przełożenia ciśnienia przeznaczone są do malowania dużych powierzchni materiałami grubo powłokowymi. Te pompy airless bez problemów i zauważalnego spadku ciśnienia mogą zasilać dwa a nawet trzy pistolety malarskie pracujące na przewodach o długości 100 m.

 Modele pomp airless 48057 i 48046 są urządzeniami o jeszcze większej wydajności i również wysokim przełożeniu ciśnienia. Modele 60036 i 60028 o wydatku von 550 ccm na cykl są idealnymi urządzeniami na automatycznych i ręcznych systemach cyrkulacji farby.

 Pompa malarska WIWA airless, pompa airless, pompa malarska airlessLogo TANKOR